Czy trudno przeprowadzić zabieg?

 

Preprowadzenie domowej aborcji z wykrzystaniem Mifepristonu i Mizoprostolu. jest dość proste. Procedura przyjęcia tych leków nie jest bardziej skomplikowana niż przyjmowanie innych farmaceutyków. Otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu zażycia leków, oczekiwanych skutków oraz sytuacji, w których powinnaś konsultować się z lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań na temat poszczególnych etapów procesu, możesz skontaktować się z nami drogą mailową, chętnie udzielimy Ci pomocy.

Warto podkreślić, że aborcja medyczna nie musi być przeprowadzana w szpitalu lub klinice (w krajach gdzie jest to dozwolone). Statystycznie ryzyko związane z aborcją farmakologiczną jest porównywalne do ryzyka poronienia, które dotyczy około 15% wszystkich ciąż. W większości przypadków poronienia mają miejsce w domu, a większość kobiet wie, jak sobie radzić w takiej sytuacji. Zwykle kobiety udają się do placówki medycznej jedynie w przypadku wystąpienia nadmiernego krwawienia lub gorączki.

W przypadku aborcji medycznej dochodzi do wywołania (indukcji) poronienia. Jeśli jesteś w dobrej kondycji zdrowotnej, znajdujesz się w ciąży nie dłużej niż 10 tygodni, a placówka medyczna jest w odległości do godziny drogi, możesz rozważyć przyjęcie leków w domowym zaciszu. Niemniej jednak zawsze zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed podjęciem decyzji dotyczącej aborcji i zapewnienie sobie odpowiedniej opieki medycznej w trakcie tego procesu.

Należy dodać, że zamówienie leków poprzez nasz serwis zawsze poprzedzone jest konsultacją (online).

Konsultacja lekarska zapewni Ci profesjonalne wsparcie, ocenę Twojej sytuacji zdrowotnej i informacje dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

http://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/177628/WHO_RHR_15.11c_eng.pdf

Produkty

Przewiń na górę